2025.12.06.

Istennők áldása: Mágikus lapok varázslatai elhozzák a jólét és a bőséget az életedben!

Válassz egy lapot! Kérd az Angyalok segítségét.

Megérkeztek a hétre szóló lapok, hogy támogassanak azon az úton, ami a legjobbat hozza el számodra.

1. Az első kártyalap:

üzenete azt mondja, hogy jelenleg egy olyan belső átalakulás megy végbe benned, ami támogat abban, hogy az életedbe megérkezzenek az áldások. Most van itt az ideje a kitartásnak, mert ha most folytatod a megkezdett utat, akkor várt és váratlan csodálatos meglepetések lépnek az életedbe.

2. A második kártyalap:

A  kapcsolódások fontosságára hívja fel a figyelmedet. Most leginkább arra van szükség, hogy a hozzád hasonló embereket magadhoz vonzd, illetve be is fogadd. Ez a közösség fog segíteni neked abban, hogy az életed egyre jobbá váljon.

3. A harmadik kártyalap:

Az üzenete arra kér, hogy bízz abban, hogy minden rendben lesz. Most a mélyben történnek olyan átalakulások, amelyek a későbbiekben a külvilág áldásait is elhozzák az életedbe. Az idő most téged szolgál, ezért próbáld meg elkerülni a siettetést.

Megerősítés: Tanmese őszi hajnalokra: Isten két dobozt adott nekem, és azt mondta.

– A fekete dobozba gyűjtsd bánatodat és a minden örömödet az arany dobozba.

Megfogadtam amit mondott, így mindkét dobozba gyűjtögettem, ahogy kérte.Az arany doboz napról napra nehezebb lett, de a fekete egyre könnyebb.

Kíváncsiságból kinyitottam a fekete dobozt, hogy megtudjam az okát.

A doboz alján találtam egy lyukat, melyen a bánat kipotyogott.Megmutattam Istennek a lyukat és eltűnődtem,-Kíváncsi vagyok, hogy hova tűntek belőle a bánataim !

Ő elmosolyodott és így szólt :

– Gyermekem, mindegyik itt van velem. Megkérdeztem Istent!

– Miért adtad nekem a dobozokat ? Miért adtad az arany dobozt és a lyukas feketét ?

-Gyermekem, az arany dobozt azért adtam, hogy számold az áldásokat, a feketét pedig azért, hogy tudj elengedni….

(Ismeretlen)

Megerősített áldás: Van egy tér, egy középpont, ahol most találjuk magunkat, egy hét napkitörés és napszél és fluoplazma csak fogy, mindez több napenergia és az idei legnagyobb szuperhold után.

Az energiamező változik és integrál más információkat és egyéb energiát, aminek köze van a sejt- és DNS-szintű munkához, és más nem kevésbé fontos munkához, ami szinte megegyezik azzal a ténnyel, hogy a Merkúr körülbelül két nap alatt visszamozdul, de lásd azt szintén 11-11 körül kezdődik.

Elképzelhető, hogy ennyien a napforduló és a napéjegyenlőség közti középpontként érezhetik magukat apátiát, fáradtságot, lustaságot; talán sokan érzik, hogy lassítani kell egy kicsit, persze ez az, ha érzékeled, nem mintha van bármit tenni, de meggyőződésem, hogy sokan éreznék ezt a csendérzést, energetikai kérésként, hogy pontosan lassítsam ezt a sebességet, reflektáljak és koncentráljak mostantól jobban.

Nyilván nagyon intenzíven folytatódik a munka agyban és fejmagasságban, majd a szívközpontban is minden esettől függően, és nyilván a plexusban és az emésztőrendszerben.

Fel a fejjel.

Eduardo Ostranjov

error: Content is protected !!